7 Unikalūs Kraujo Akmenų Faktai, Kurių Tikriausiai Nežinojote

 

Bloodstone yra gražus ir unikalus brangakmenis, populiarus tarp juvelyrikos mėgėjų ir roko gerbėjų. Jei jums įdomu šis brangakmenis, bet apie jį daug nežinote, skaitykite keletą įdomių kraujo akmenų faktų. 1. Kraujo akmuo tūkstančius metų buvo naudojamas kaip amuletas ir talismanas. 2. Pavadinimas ” kraujo akmuo “kilęs iš lotyniško žodžio” blueste(n)”, reiškiančio ” kraujuoti.” 3. Kraujo akmuo dažnai vadinamas “tapytojų brangakmeniu”, nes manyta, kad jis apsaugo juos nuo psichinių kančių ir nuovargio. 4. Teigiama, kad kraujo akmuo pagerina vaisingumą, išsklaido prakeiksmus ir padeda konsultuoti sielvartą. 5. Teigiama, kad kraujo akmuo sumažina pyktį ir stresą, padidina laimę ir ramybę. 6. Manoma, kad kraujo akmuo padeda stiprinti santykius, spręsti konfliktus ir tobulinti bendravimo įgūdžius. 7. Bloodstone yra natūralus detoksikatorius, todėl jis gali padėti esant tokioms ligoms kaip nerimas, depresija, ADD/ADHD, virškinimo problemos, galvos skausmai, PMS simptomai ir dar daugiau!

 

Kraujo akmuo yra kvarco rūšis

 

Raudoni ir oranžiniai kraujo akmens atspalviai gali būti siejami su dviejų mineralų buvimu: geležies oksidu ir hematitu. Hematitas suteikia akmeniui rudą arba juodą spalvą, o geležies oksidas-raudonus ir oranžinius tonus. Išskyrus savo spalvą, kraujo akmuo yra žinomas dėl savo stiprios psichinės energijos. Sakoma, kad šis mineralas turi galimybę susieti žmones su savo intuicija ir dvasios vadovais, taip pat padėti jiems susikaupti ir susikaupti.

 

Kraujo akmuo buvo naudojamas kaip amuletai senovės Egipte

 

Senovės egiptiečiai buvo vieni pirmųjų žmonių, naudojusių kraujo akmenį kaip amuletą. Kraujo akmuo yra mineralų rūšis, randama daugelyje pasaulio vietų, tačiau jis buvo ypač populiarus Egipte dėl ryškių spalvų ir gydomųjų savybių.

 

Kai kurie garsiausi senovės Egipto amuletai, pagaminti iš kraujo akmens, yra Horo akis, kuri buvo naudojama faraonams apsaugoti nuo blogio, ir Ankh karoliai, kurie, kaip manoma, apsaugo žmones nuo žalos.

 

Šiandien kraujo akmuo vis dar laikomas veiksmingu amuletu, apsaugančiu nuo blogų jėgų. Jis buvo naudojamas fizinėms žaizdoms gydyti ir sėkmei bei likimui įnešti į žmonių gyvenimą.

 

Kraujo akmenį galima rasti visame pasaulyje

 

Kraujo akmuo yra populiarus brangakmenis, kurį galima rasti visame pasaulyje. Jis dažnai naudojamas kaip dekoratyvinis akmuo, taip pat manoma, kad jis turi gydomųjų savybių. Kai kurie unikalūs kraujo akmens faktai, kurių tikriausiai nežinojote, yra šie:

 

  1. Kraujo akmuo paprastai yra raudonos arba tamsiai rudos spalvos

 

  1. Kraujo akmuo yra iš daugelio skirtingų pasaulio vietų

 

  1. Kraujo akmuo kartais vadinamas “pagrindiniu akmeniu”

 

  1. Kraujo akmuo turi daug gydomųjų savybių

 

Kraujo akmens spalva gali skirtis

 

Unikalūs kraujo akmens faktai, kurių tikriausiai nežinojote, yra tai, kad kraujo akmens spalva įvairiose vietose gali labai skirtis. Kraujo akmuo dažnai būna raudonos, oranžinės, geltonos, žalios, mėlynos, violetinės ir juodos spalvos atspalvių. Kai kurie kraujo akmenys netgi turi fluorescencinę kokybę, kai ant jų šviečia šviesa! Kiti įdomūs kraujo akmens faktai yra tai, kad jis šimtmečius buvo naudojamas kaip amuletas ir talismanas ir kad kažkada buvo manoma, kad tai yra deimantų forma.

 

Kraujo akmuo turi dvasinę ir metafizinę naudą

 

Kraujo akmuo yra mineralų rūšis, turinti dvasinės ir metafizinės naudos.

 

Yra žinoma, kad kraujo akmuo turi stiprių energijos ir apsauginių savybių. Tai gali padėti nuraminti protą ir emocijas, padidinti intuiciją ir suteikti energijos čakroms. Taip pat manoma, kad tai skatina pusiausvyrą ir harmoniją jūsų gyvenime.

 

Kai kurie žmonės mano, kad kraujo akmuo gali padėti jums susisiekti su dieviškuoju. Taip pat sakoma, kad tai yra galinga priemonė savęs išgydymui ir savęs įgalinimui.

 

Kraujo akmuo yra natūralus gimimo akmuo

 

Kraujo akmuo yra brangakmenio rūšis, kurios yra įvairių spalvų ir dydžių. Jis dažnai naudojamas kaip dekoratyvinis akmuo ir šimtmečius buvo naudojamas gydymo tikslais. Kraujo akmuo yra natūralus gimimo akmuo, ir manoma, kad jis gali padėti apsisaugoti nuo piktųjų dvasių.

 

Išvada

 

Kraujo akmuo yra žavus brangakmenis,kurio istorija tęsiasi šimtmečius. Štai septyni unikalūs kraujo akmenų faktai, kurių tikriausiai nežinojote.

 

Aplankyti : https://saisa.lt/kategorija/ametistas/

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *